Studio In The Heart Of Freedom!

  • 45 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Ulokowany w dzielnicy Se w São Paulo Studio In The Heart Of Freedom! São Paulo oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Museu de Arte de São Paulo.

Dla dodatkowej wygody w tym apartamencie dostępna jest oddzielna toaleta i prysznic.

Doświadcz najwyższego komfortu w obiekcie, wyposażonym w ekspres do kawy/herbaty.

Pobliskie atrakcje to Sala koncertowa Sala São Paulo, 25 min spacerem od tego apartamentu oraz Muzeum Catavento - 10 min jazdy samochodem stąd. Ośrodek Kulturalny Banku Brazylijskiego znajduje się w odległości kilku przecznic od apartamentu. 300 m od obiektu leży Plac Katedralny. Studio In The Heart Of Freedom! leży w pobliżu od stacji metra Anhangabau.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Studio In The Heart Of Freedom! São Paulo
Loft Gradient - Liberdade
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Loft Gradient - Liberdade

8.1
Bardzo dobry 15 opinii
211 m od nieruchomości
USD 40 USD 36
za noc
105Nv Studio Liberdade Sp 300 Metros Estacao Metro Japao, Acomoda 02 Pessoas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

105Nv Studio Liberdade Sp 300 Metros Estacao Metro Japao, Acomoda 02 Pessoas

8.7
Świetny 21 opinii
317 m od nieruchomości
8 Studio Liberdade Se 500'Metro - 25 De Marco - Bras
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

8 Studio Liberdade Se 500'Metro - 25 De Marco - Bras

9.6
Wyjątkowy 6 opinii
379 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    2,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 19:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Studio In The Heart Of Freedom! można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Studio In The Heart Of Freedom! pozwala na zwierzęta.
    • Czy Studio In The Heart Of Freedom! posiada kuchnię?
      W Studio In The Heart Of Freedom! goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty i płytę grzejną.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    2,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Studio In The Heart Of Freedom! São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij